O nas

Firma Karguii istnieje na polskim rynku od 2000 roku, zajmujemy się produkcją odzieży cross, bluz cross oraz bluz polarowych z tkaniny Thermo Pile i kurtek typu softshell z materiału Thermo Shell. Wśród naszej oferty produkcyjnej znaleźć można również plastrony startowe i narciarskie.

Posiadamy bogatą ofertę gotowocyh modeli odzieży outdoorowej, koszulek polo, kamizelek i bluz polarowych, kamizelek i kurtek softshellowych, męskich i damskich koszulek termoaktywnych. Na życzenie Klienta wykonujemy rownież indywidualne projekty.

Profil firmy bezpośrednio związany jest z naszym już 30 letnim doświadczeniem i pasją do sportów wyczynowych. Wytwarzaną przez nas odzież testujemy w górach podczas pieszych wycieczek, ostrych zjazdów i podjazdów na narciarskich trasach oraz na torach enduro i motocross. Dzięki ciągłym testom udoskonalamy nasze produkty tak, by sprawdzały się w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Ciągle rozwijana oferta odzieży w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie dzianinami i tkaninami, nowoczesnym parkiem maszyn oraz 100% krajową produkcją pozwala nam na stworzenie najwyższej jakości odzieży sportowej jak i do codziennego użytku.

Nowoczesne technologie haftu komputerowego oraz metoda sublimacji dają możliwość stworzenia unikalnej odzieży teamowej, bluz mx z własnym nadrukiem, bluz polarowych z firmowym logo czy kurtek typu softshell z dowolnym nadrukiem wybranym przez Klienta.

Karguii Racing Team

Karguii Racing Team to dwóch zawodników - ojciec i syn, kórzy łączą swoją wspólną pasje do sportów motorowych pod szyldem marki Karguii, która jest zarazem ich głownym i strategicznym sponsorem.

Więcej informacji na temat Karguii Racing Team dostępnych jest na www.karguiiracing.pl

Współpraca z SSON

SSON, czyli Stowarzyszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych. Jest to Organizacja Pożytku Publicznego, która powstała w 2005 roku. Jej głównym celem jest aktywacja społeczna i rehabilitacja osób niepełnosprawnych ruchowo, uwzględniajac szczególnie tych poruszający się przy pomocy wózka inwalidzkiego.

Dostępne w naszej ofercie koszulki polo oraz bluza polarowa WRC S300 z serii "NO MERCY", są dedykowane dla zawodników Reprezentacji Polski Rugby na Wózkach.

Więcej informacji o SSON dostępnych jest po adresem: www.sson.pl

Informacje dla Klientów

Firma Karguii umożliwia dokonywanie zamówień w dowolnym czasie za pośrednictwem strony www.karguii.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach od 8:00 do 14:00 od poniedzialku do piątku pod adresem 43-374 Buczkowice, ul. R. Białka 769 na trasie Bielsko-Biała - Szczyrk.