Partnerzy

    

 

Firma BLITZmoto zajmuje się wykonywaniem oklein na różne pojazdy. W szczególności tworzymy okleiny na motocykle , quady i skutery. Zajmujemy się również oklejaniem samochodów w grafikę reklamową , tuningową oraz na życzenie możemy zmienić kolor pojazdu. Ponadto produkujemy naklejki na maszyny przemysłowe. Współpracujemy z wieloma salonami motocyklowymi nie tylko na terenie polski. W naszych okleinach jeżdżą czołowi polscy zawodnicy tacy jak: Mateusz Wojciechowski czy Maciej Zdunek i wielu innych. ZAPRASZAMY

 

www.blitzmoto.pl

Producent unikalnych programów artystycznych, rozrywkowych i edukacyjnych. Zaufały nam największe marki polskie i zagraniczne. Klientów rozpieszczamy na każdym etapie realizacji projektu, a wieloletni bagaż doswiadczeń pozwala im sprostować nawet najśmielszym wyzwaniom. W ramach działalnosci rok rocznie organizujemy całą gamę przedsięwzięć artystycznych od występów zespołów muzycznych wraz z profesjonalną obsługą konferansjerów po pikniki firmowe, uoczyste gale, imprezy integracyjne i.t.p. Organizujemy uroczyste otwarcia róznych obiektów: salonów, firm, centrów handlowych.Planujemy i realizujemy wizerunkowe oraz produktowe akcje promocyjne na terenie calego kraju zarówno latem, jak i zimą.

www.apavm.pl

         

SSON czyli Stowarzyszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych to organizacja której głównym celem jest aktywacja społeczna i rehabilitacja osób niepełnosprawnych ruchowo poprzez sport.
Stowarzyszenie stara się o rozwój i popularyzacje sportu wśród osób niepełnosprawnych.
Dyscypliną popularyzowaną przez SSON jest Rugby na wózkach. Jest to jedyna masowo uprawiana dyscyplina dla osób z porażeniem czterokończynowym.
Należy ona do bardzo emocjonujących i widowiskowych dyscyplin, dynamicznie rozwijających się i zrzeszających coraz większe grono sympatyków.

www.sson.pl

Dwumiesięcznik dla miłośników sportów motocyklowych, przeznaczony jest dla ludzi tak samo zakręconych jak my - crossem, trialem, cross country, fmx czy enduro. Zapraszamy do wspólnej wędrówki, jaką proponujemy na łamach naszego dwumiesięcznika, a także podczas pierwszego w historii Polski Pucharu Kobiet w Motocrossie, którego jesteśmy inicjatorami. Gwarantujemy, że sięgając po nasz magazyn uda Wam się zaspokoić swój głód. X-CROSS ma wypełnić lukę na rynku prasowym i przekonać wszystkich, że ...CROSS IS THE BEST!

 

www.x-cross.pl